Hale Nur Akdeniz

Projeleri planlama, koordinasyon ve başarıya ulaştırma sürecinde liderlik ediyorum. İşbirliği ve iletişim becerilerimle ekipler arasındaki işbirliğini artırıyor, projelerin bütçe, zamanlama ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlıyorum.

Telefon

05339163047

E-Posta

hale@truepointdanismanlik.com

Alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan bir ekip olarak, işletmelerin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunmak için çalışıyor. Yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla, işletmelerin büyümesi ve başarısı için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. İşletmeniz için en iyi hizmeti sunmak için, ekibimizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Mali Analiz ve Finansal Projeksiyon90%
Vergi ve SGK Muafiyetleri 100%
Proje ve İş Fikri80%

Finansal analizlerin yapılması, geleceğe yönelik projeksiyonlar sunulması, vergi avantajları ve muafiyetleri hakkında danışmanlık verilmesi, iş fikirlerinin değerlendirilmesi ve projelerin yönetilmesi gibi konularda müşterilerimize destek sağlıyoruz. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve işletmelerinin finansal başarısını artırmak için bilgi birikimimiz ve deneyimimizle birlikte çalışıyoruz. Size özelleştirilmiş çözümler sunmak ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunmak için buradayız.

Ekibimizdekiler