Biz Türkiye'de tek KOSGEB onaylı danışmanlık şirketiyiz

True Point Danışmanlık olarak Kosgeb onaylı ilk Türkiye Cumhuriyetin de tek danışmanlık şirketi olup işletmeler içi; hibe sıfır faiz kredileri yatırım ajansları belgelendirme destekleri ticaret ve sanayi odası Türsab Kosgeb destekleri, Çiftçiler için; kırsal kalkınma tarımsal vem hayvancılık destekleri ve sermaye kredileri, ayrıca marka patent ve diğer işlemleriniz için en hızlı ve çözüm odaklı bir kadın girişimidir.

Finans Danışmanlığı

Finans Danışmanlığı sayesinde, kişiler veya firmalar; ihtiyaç duydukları sektörel eğilimler, finansal yönetim şekilleri, borç yönetimi tipleri, piyasadaki satın alma gücü değişimleri, şirket evlilikleri, ekonomik durumun sektöre etkileri, piyasadaki ekonomi rakamları, sektörel öngörü ve önerileri gibi birçok bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu bilgiler bir firmanın mevcut durumunu ortaya koymasının yanında geleceğe dair önemli ipuçları elde etmesi anlamına gelmektedir.

Pazarlama Stratejisi Planlama

Doğru pazarlama, sektöründeki başarılı şirketleri başarısız rakiplerinden ayıran en önemli faktörlerden biridir. Bunun sebebi, sunulan bir hizmetin veya bir ürünün, doğru pazarlaması ve reklamı yapılmadan, hedef müşteri kitlesine hızlı bir şekilde ulaşmasının imkansız olmasidir. Firmanız piyasadaki en üst kalite hizmet veya ürünleri sunuyor durumda olsa da, eğer tecrübeli bir pazarlama stratejiniz yoksa, bu hizmet ve ürünlerden yeterli satış hacmi yakalamanız zorlaşabilir ve bu da firmanızın boş yere zaman ve para kaybı yaşamasına sebebiyet verebilir.

Operasyon Yönetimi

Operasyon yönetimi, her şirketin değer yaratan ürün ve hizmet üreten süreçlerinin etkin ve verimli bir şekilde çalışması amacıyla tasarlanması ve yönetilmesidir. Bir başka değişle, operasyon yönetimi, işlerin doğru ve düzenli olarak yapılmasını ve iş süreçlerini optimize şekilde organize etmeyi amaçlar.

Niçin True Point ?

Kurumsal sektör çözümlerinde devrim niteliğinde değişiklikler olurken biz de inovatif stratejilerimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ettik. İhtiyacınız olan tüm ürün ve çözümlerde sürekli kendini geliştiren büyük markaların kendi ürün ve çözümlerinde eğitimlerle yetkin kıldığı kalifiye bir ekibiz. Tecrübeli ve donanımlı ekibimiz ile son 10 yılımız sizlere daha iyi hizmet etmek ve çözüm üretmek ile geçti.

Soru 1

Cevap 1

Soru 2

Cevap 2

Soru 3

Cevap 3

Soru 4

Cevap 4

Sertifika Belgelerimiz:
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Powered by